Kolejna firma zapoczątkowuje aktywność Bierutów pozyskał dofinansowanie na postawienie fabryki

Lipiec 3, 2018

Zaledwie sześć lat temu nieznaczny teren niedaleko Katowic był niewykorzystany. Aktualnie postawiono w tamtym miejscu wytwórnię chemii kosmetycznej. Z tego powodu pracę uzyskało około 400 bezrobotnych.

rolka aluminiowa
Minister wyraził swą satysfakcję z faktu, że sporo ludzi będzie mogła być zatrudnionym i zarabiać na utrzymanie rodziny. Jakkolwiek początkowo demonstrowano przeciw wybudowaniu nowego zakładu przemysłowego niemniej jednak pozyskano potrzebne zgody na stworzenie fabryki. Mieszkańcy wcześniej niechętni na powstanie dodatkowej wytwórni zyskali pewność się projektem i zainicjował budowę wytwórni. Szukano dobrej miejscowości aby finalnie postawić wytwórnię w województwie śląskim. Uzyskane pieniądze umożliwiły wykupienie terenu jak i również wyposażenie zakładu w odpowiednie sprzęty. Dzięki temu kupiono narzędzia wytwórcze od specjalistycznych sklepów. Najbardziej atrakcyjne propozycje odkryto na portalu http://primacon.pl. Zamówiono elektrobębny i taśmy modułowe. Co więcej wyznaczono dostępy do manufaktury ażeby samochody były w stanie wozić artykuły do różnych województw.

Duże pensje dla pracowników fabryki

W fabryce zaangażowano do pracy kilkaset ludzi. Zlecono im stosowne obowiązki a dodatkowo pobierają adekwatne przychody. Wielu przybywa do fabryki z pobliskich wsi, niemniej jednak niemało gości w postawionych niedaleko spółki osiedlach. Uzyskali bonifikaty dzięki czemu będą mogli uzbierać trochę grosza. Pracujący w fabryce odbyli szkolenia i dostali wolne miejsca, jakie ich zadowalają.

Więcej na temat elektrobebnów tutaj.
łańcuch