Oferty ortez rehabilitacyjnych

Listopad 6, 2017

W trakcie malowania domku na działce spadłem z półpiętra a przez to okaleczyłem kończynę. Bez zastanowienia chciałem dostać się do lekarza a wiedziałem, że zostanę zobligowany do założenia sztywnego opatrunku. Po 5 tygodniach, kiedy pozwolono mi spacerować po zdjęciu gipsu wyszło na jaw, iż wciąż boli mnie kończyna. Doktór stwierdził, że uszkodzenie kończyny było znaczne, stąd prawdopodobnie konieczna stanie się terapia rehabilitacyjna.

Postanowiłem tą usługę zastosować i pojechałem na rehabilitację przygotowaną przez gabinet rehabilitacyjny w mej miejscowości. Już po 10 dniach spostrzegłem zdecydowaną wygodę, niemniej jednak fizjoterapeuta powiedział, iż zajęcia rehabilitacyjne nie w pełni załatwią trudność z chodzeniem. Ważne wydaje się ażeby w momencie, gdy bywam w mieszkaniu oraz poruszam się mieć ustabilizowaną kończynę. Najdogodniejszym wyjściem będzie statyczność stawu z użyciem ortezy. Nie rozumiałem czym może być orteza, natomiast terapeuta wyklarował mi, że będzie to szczególna ortopedyczna proteza, która unieruchamia stawy. Mogłaby zastępować gips jeżeliby dochodziłoby do skręcenia nogi i wspiera nas by dojść do zdrowia. Terapeuta uzupełnił, iż ów produkt będę w stanie kupić w sklepie medycznym.

Odnalazłem należyty sklep medyczny

Pragnąłem możliwie najprędzej nabyć ortezę. Sądziłem, że takowe wyjście wesprze mnie aby powrócić do kompletnej ruchliwości. Nie byłem pewien, w jakim miejscu wyszukiwać sklepu ze sprzętem medycznym. Potrzebowałbym, żeby taki sklep znajdował się w Krakowie, niedaleko mego osiedla, tym samym kliknąłem w internecie frazę sklep ortopedyczny kraków. Odkryłem wyróżniany przez wiele osób sklep medyczny Zdrowie. Wezwałem małżonkę ażeby mnie przywiozła do owego sklepu, ponieważ dalej posiadałem trudności z jechaniem pojazdem. W sklepie Zdrowie doradzono mi odpowiednią ortezę plus pokazano w jaki sposób ją wykorzystywać. Poza tym zdobyłem obniżkę na zakupienie. Pracownicy byli ogromnie pomocni, dostarczali nam podpowiedzi i cechowali się fachową wiedzą.

Ekspresowa kuracja nogi

Zadecydowałem, że zdołam wkładać stabilizator kończyny gdy się poruszam więc od razu spostrzegłem postępy. Zaledwie po miesiącu napór był zdecydowanie mniejszy. Na terapii czyniłem nadzwyczaj wielki postęp. Finalnie po 2 miesiącach sfinalizowałem rehabilitację a dodatkowo zaprzestałem użytkować ortezę. Kończyna dolna wspaniale się odbudowała. Byłem w stanie biegać, jeździć pojazdem tudzież skakać. Jestem zadowolony, iż zakupiłem ortezę w sklepie ze sprzętem medycznym, gdybym tego nie zrobił nie odzyskałbym kompletnej aktywności.