Wymienione okna rozjaśniły należące do mnie lokum

Grudzień 14, 2017

Od pewnego czasu potrzebowałam zastąpić okna w moim domu. Posiadane obecnie były już popsute. Dojrzałam również, iż wiele ciepła uchodzi przez niehermetyczną konstrukcję. Szyba stała się niehermetyczna w wielu odcinkach, a ja sama zostałam zmuszona w ziemie układać pled wokół okna żeby podtrzymać temperaturę w pomieszczeniach.

Gdy nagromadziłam pieniądze zaczęłam poszukiwać jednostki, która wykona instalację wszystkich okien. W necie natrafiłam na instytucję Okna Optimus i co więcej zobaczyłam, że oferta Optimus jest bardzo atrakcyjna. Sam okna wydawały się niezbyt drogie, zaś dostępność różnorakich materiałów, z jakich wyprodukowano ramy okazała się odpowiednim wyborem. Mam niewielkie lokum, tym samym pragnęłam tylko jednego poranka na montaż wszystkich okien. Przekręciłam do instytucji, którą znalazłam pod tym linkiem http://www.oknaoptimus.eu/ i sformułowałam swe pomysły. Handlowiec zapowiedział wizytę jednego z pracowników, który miał wymierzyć moje ramy okienne. Wyczekiwałam zaledwie 2 dni, natomiast po zrealizowanych wymiarach pozostało mi zatwierdzić wycenę i musiałam tylko wyczekiwać na brygadę, która wymieni me okna.

Instalacja ram okiennych w małym apartamencie

Zgłosiłam zapotrzebowanie na 3 okna. Mam w posiadaniu zaledwie 2 pomieszczenia oraz piwnicę. Trzeba było wymienić okno w aneksie kuchennym oraz następne w balkonie plus do sypialni. Zaledwie po trzech tygodniach przyjechali ludzie z oknami a potem przedsięwzięli wykucie poprzednich okien, które potem mogły być zabrane. Zainstalowanie nowo zakupionych zajęło ekipie niecałe 4 godziny. Po południu zdołałam ona całkowicie wymyć i już cieszyłam się z nowego nabytku. Zrobiłam porządek w domu a następnie zadzwoniłam po przyjaciółkę by przedstawiła obiektywną weryfikację. Razem ustaliłyśmy, że okna zwiększyły pomieszczenia, a ponadto ogrzały dom. Byłam szczęśliwa, iż znalazłam okna pcv, gdyż to uniwersalny wyrób zakładany w naszych lokalach.

Teraz mogłabym pochwalić się własnym mieszkankiem

Nadciągnęła jesienna pora roku natomiast w mym domu jest bardzo miło. Już nie muszę używać dodatkowej kołdry i oprócz tego bez skrępowania podejmuję rodzinę. Wymiana okien jest niezmiernie trafnym założeniem. Na 100% będę mogła zaoszczędzić na ogrzewaniu, zaś latem będę mogła śmiało je odblokować bez strachu, że zniszczą się. Dodatkowo bez trudu się je myje, natomiast ramy okienne są białe i solidne. Teraz mogę zarekomendować fabrykę Okna Optimus, albowiem proponuje najlepsze okna.